skip to Main Content

Hodnocení zákazníků

Níže najdete recenze nejprodávanějších zájezdů CK České kormidlo v lyžařském středisku Paganella ski – Andalo – Fai della Paganella. Nejlepší hodnocení je 5 hvězd. Zákazníci hodnotí ubytování, delegáta zájezdu a dopravu Autokarem.cz na stupnici 1 až 10

by Aleš H. on Akce5+1
Ubytování: 10
Doprava: 9
Delegát: 10

Vynikající strava v hotelu, pěkné útulné pokoje a hlavně teplo na pokojích. Delegátka Zuzana starostlivá, velice ochotná a obětavá. Patří jí veliké poděkování za vyřízení všech nečekaných záležitostí v souvislosti s úrazem.

by Jana B. on Akce5+1
Ubytování: 8
Doprava: 8
Delegát: 6

by Miloslav S. on Akce5+1
Ubytování: 1
Doprava: 2
Delegát: 1

Dobrý den, děkuji za krásnou dovolenou. Byl jsem velmi spokojen. Jen připomínka, že na zpáteční cestě mohli řidiči trochu více topit v autobusu. Zvláště bych chtěl vyzdvihnout blonďatou paní delegátku Zuzanu, která byla naprosto profesionální, příjemná a milá a vždy ochotně poradila. Byl jsem opravdu mile překvapen a jistě pojedu někdy v budoucnu opět v vaší CK. Schejbal.

by Lucie J. on Akce5+1
Ubytování: 10
Doprava: 10
Delegát: 9

by Petra P. on Akce5+1
Ubytování: 10
Doprava: 10
Delegát: 6

řidiči cestou do paganelly byli úžasní. Strava v hotelu tentokrát trochu zaostávala (řízek a pečené brambory, kuře a hranolky),ale zeleninový bar je skvělý. Snídaně naopak oproti minulému pobytu nabízely toho ještě více. Jídlo je neustále doplňováno, mají úžasné čerstvé pečivo.

by Iveta K. on Akce5+1
Ubytování: 10
Doprava: 10
Delegát: 10

Naprostá spokojenost...příští rok jedeme zase 🙂

by Mikuláš Ž. on Akce5+1
Ubytování: 9
Doprava: 10
Delegát: 8

S vaší CK jezdíme na zimní lyžařské zájezdy do Itálie již mnoho let a vždy byla naprostá spokojenost. Po posledním zájezdu bych měl jen drobné výhrady k času večeří a snídaní. Pokud by byly večeře na hotelu alespoň o 30 minut dříve (než až v 19:30 jako tomu bylo v termínu 12. - 16.1. ve Fai della Paganella), bylo by to nejen podle mého názoru, ale i názoru mých přátel, lepší. Také snídaně by bylo vhodnější mít už od 7:30, protože pokud začínají až v 8:00, na sjezdovky se dostáváme až mezi 9:30 a 10:00. Pokud by bylo možné upravit alespoň čas těch snídaní, bylo by to moc fajn. Co se týká dopravy, tak 9 až 10 hodin v autobuse je poměrně hodně, proto pokud by do budoucna byla možnost využít autobus, ve kterém bude více místa pro nohy, případně pokud by byla ve vaší nabídce i doprava v autobusu s lůžkovou úpravou (údajně to některé typy autobusů umožňují), určitě bychom jezdili častěji. I kdyby se muselo za tuto možnost připlácet, věřím, že by to řada klientů uvítala a navýšenou cenu zájezdu akceptovala. Přeji hodně úspěchů ve vaší práci a těším se na další zájezd s vaší CK. S pozdravem, Mikuláš Ž.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 
Back To Top
Close search
Hledání