skip to Main Content

Kompletní relax v moderním wellness centru AcquaIN

Kompletní Relax V Moderním Wellness Centru AcquaIN

Užijte si parádní lyžování v areálu Paganella ski a pak se vydejte užít si wellness relaxaci do nového wellness centra AcquaIn v Andalo Sports Park. Krom relaxace pro zotavení těla po sportovním výkonu nabízí centrum plavecký areál, kde si zaplavete v nově zrekonstruovaném plaveckém bazénu (25 m) a děti si užijí na koupališti “Fun”. K dispozici je 50m tobogán, vířivky a prostor pro dětské hrátky. Wellness centrum je součástí zábavního a sportovního komplexu Andalo Life Park

Wellness na ploše 1 300 čtverečních metrů

V každém centru jsou k dispozici specialisté, kteří vám poradí, jak se správně saunit, opalovat v soláriu, zkrátka jak se maximálně zregenerovat. Pokud se vydáte k městečku Andalo, určitě si udělejte výlet do tohoto wellness centra, stojí za to!

Centrum sauny

Užijte so centrum pro fanoušky saunování – čeká na vás finská sauna s panoramatickým výhledem do exteriéru, bio sauna, bylinková sauna, laconium, turecká lázeň, Hammam kabina, Kneippův chodník, emoční sprchy, vitalita bar, terasa s vířivkou, několik relaxačních místností a další vychtávky.

Centrum salónů krásy

Tento ráj zkrášlování ocení každá žena! K dispozici jsou kosmetické služby pro blaho těla i duše, tohle si zamilujete a určitě zasloužíte! Profesionální péči dostanete od zkušených odborníků ve stylových interiérech, kde se budete cítit jako ve skutečném ráji hýčkání.

Solária pro perfektní opálení

Kvalitní opálení zajistí solárka s nejnovějšími technologiemi pro rychlé a efektivní opalování.

Fitness centrum

Pokud nebudete mít dost, můžete si tělo pořádně protáhnout v moderním stylovém fitku. Tělocvična je vybavena velkou sadou cvičících strojů, takže si na své přijdou sezónní sportovci ale i milovníci pořádného zápřahu.

Ceník

Plavecké bazény
Dospělí 9 €
Děti (od 2 do 14 let) 5 €
Skupinová sleva pro min. 20 osob – dospělí 6,50 €, děti 4,50 €
Sauny a bazény
Dospělí 18,50 €
Děti (do 18 let) 15 €
Vratná kauce 3 € za bavlněný ručník/os.
Solárium
Vstup 10,5 €

Pozn.: aktuální ceny se mohou lišit od těch, které zde uvádíme, centrum nabízí různé slevy pro držitele místních karet, skipasů apod.

Back To Top
Close search
Hledání