skip to Main Content

Lyžařské zájezdy akce 5+1

Lyžařské Zájezdy Akce 5+1

Výhodná akce pro lyžaře. Tak trochu jiný first minute

2018 – Plánujeme

Akci 5+1 již nyní připravujeme pro zimní katalog 2018/2019.

Pokud by Vás zajímaly podrobnosti neváhejte se nás na cokoliv zeptat.

[fbcomments url=”” width=”100%” count=”off” num=”5″ countmsg=”wonderful comments!”]

2017 –Akce ukončena

Cestovní kancelář CK České kormidlo připravuje toto léto opakování úspěšné akce 5+1 zdarma na zkrácené lyžařské zájezdy do italských Alp. Plánovaný start máme zatím předběžně potvrzen na srpen 2017. Aktuální nabídku zájezdů naleznete zde – sledujte aktuální nabídku, zájezdy budou přibývat každým dnem. Jako každý rok je v Paganella ski přítomem po celou zimní sezónu delegát, který se o Vás postará. Akce běží od 5. 8. do 15. 9. 2017.  Nyní je pro akci připraveno 13 lyžařských zkrácených zájezdů, z toho do střediska Paganella máme 3. Celkovou nabídku zájezdů do Paganella najdete v našem e-katalogu.

2016 – Akce ukončena

Cestovní kancelář CK České kormidlo zahájila svoji zimní sezónu se speciální akcí 5+1 zdarma. Jak název napovídá, jde o slevu, ve které fake rolex watches for sale jede na lyžařský zájezd 5 lidí a 6. jede zdarma! Je to určitě netradiční a zajímavé pojetí first minute slev. Akci můžete využít pro různá lyžařská střediska v Alpách, všechny informace a zvýhodněné zájezdy najdete zde. Akce 5+1 zdarma dle informací CK končí 30. 9. 2016.

Hodnocení akce 5+1 od našich zákazníků

Average rating:  
 14 reviews
by Aleš H. on Akce5+1
Ubytování: 10
Doprava: 9
Delegát: 10

Vynikající strava v hotelu, pěkné útulné pokoje a hlavně teplo na pokojích. Delegátka Zuzana starostlivá, velice ochotná a obětavá. Patří jí veliké poděkování za vyřízení všech nečekaných záležitostí v souvislosti s úrazem.

by Jana B. on Akce5+1
Ubytování: 8
Doprava: 8
Delegát: 6

by Miloslav S. on Akce5+1
Ubytování: 1
Doprava: 2
Delegát: 1

Dobrý den, děkuji za krásnou dovolenou. Byl jsem velmi spokojen. Jen připomínka, že na zpáteční cestě mohli řidiči trochu více topit v autobusu. Zvláště bych chtěl vyzdvihnout blonďatou paní delegátku Zuzanu, která byla naprosto profesionální, příjemná a milá a vždy ochotně poradila. Byl jsem opravdu mile překvapen a jistě pojedu někdy v budoucnu opět v vaší CK. Schejbal.

by Iveta K. on Akce5+1
Ubytování: 10
Doprava: 10
Delegát: 10

Naprostá spokojenost...příští rok jedeme zase 🙂

by Lucie J. on Akce5+1
Ubytování: 10
Doprava: 10
Delegát: 9

by Petra P. on Akce5+1
Ubytování: 10
Doprava: 10
Delegát: 6

řidiči cestou do paganelly byli úžasní. Strava v hotelu tentokrát trochu zaostávala (řízek a pečené brambory, kuře a hranolky),ale zeleninový bar je skvělý. Snídaně naopak oproti minulému pobytu nabízely toho ještě více. Jídlo je neustále doplňováno, mají úžasné čerstvé pečivo.

by Mikuláš Ž. on Akce5+1
Ubytování: 9
Doprava: 10
Delegát: 8

S vaší CK jezdíme na zimní lyžařské zájezdy do Itálie již mnoho let a vždy byla naprostá spokojenost. Po posledním zájezdu bych měl jen drobné výhrady k času večeří a snídaní. Pokud by byly večeře na hotelu alespoň o 30 minut dříve (než až v 19:30 jako tomu bylo v termínu 12. - 16.1. ve Fai della Paganella), bylo by to nejen podle mého názoru, ale i názoru mých přátel, lepší. Také snídaně by bylo vhodnější mít už od 7:30, protože pokud začínají až v 8:00, na sjezdovky se dostáváme až mezi 9:30 a 10:00. Pokud by bylo možné upravit alespoň čas těch snídaní, bylo by to moc fajn. Co se týká dopravy, tak 9 až 10 hodin v autobuse je poměrně hodně, proto pokud by do budoucna byla možnost využít autobus, ve kterém bude více místa pro nohy, případně pokud by byla ve vaší nabídce i doprava v autobusu s lůžkovou úpravou (údajně to některé typy autobusů umožňují), určitě bychom jezdili častěji. I kdyby se muselo za tuto možnost připlácet, věřím, že by to řada klientů uvítala a navýšenou cenu zájezdu akceptovala. Přeji hodně úspěchů ve vaší práci a těším se na další zájezd s vaší CK. S pozdravem, Mikuláš Ž.

by Ivana S. on Akce5+1
Ubytování: 8
Doprava: 10
Delegát: 10

Vše bylo perfektní, jen jsme chytili krajní pokoje, kde byla zima. Líbila se nám i možnost 5+1. Delegátka super, nedalo se to srovnat s rokem 2014.Děkujeme a přejeme spousty spokojených zákazníků.

by Filip Š. on Akce5+1
Ubytování: 10
Doprava: 10
Delegát: 10

Není co vytknout 🙂

by Alena V. on Akce5+1
Ubytování: 10
Doprava: 10
Delegát: 10

Snad jediná připomínka k času zahájení snídaní a večeří. Myslím, že by strava mohla být podávaná, alespoň o půlhodiny dříve. Snídaně v 7:00 s ohledem na začátek lyžování v 8:30. Večerní strava by určitě byl lepší také v 19:00. S pozdravem Vílímová Alena

by Miluše C. on Akce5+1
Ubytování: 10
Doprava: 8
Delegát: 10

Na cestě zpátky jel Martin a Simír v pohodě příjemný. Vše OK spokojenost.

by Pavla B. on Akce5+1
Ubytování: 10
Doprava: 10
Delegát: 9

by Markéta M. on Akce5+1
Ubytování: 8
Doprava: 10
Delegát: 6

Delegátka Marcela - nezvládala příjezdy/odjezdy z pobytového místa, ani se jí nedivím když dojelo najednou 5 autobusů. Nakonec jsme to všechno zvládli!

by Viktorie J. on Akce5+1
Ubytování: 5
Doprava: 7
Delegát: 4

Dále pak přestávky autobusu po 2,5h během cesty do Itálie, kdy se bezohledně rozsvítí všechna světla v autobusu a člověk je donucen se probrat ze spánku. Ráno je nevyspalý, a tudíž je i větší riziko úrazu na sjezdovce. Celkově mi/nám přišlo, že to chce zapracovat na lepší organizaci. Celý ski areál i sjezdovky byly perfektní.

Back To Top
Close search
Hledání